Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Fujifilm X-H1 Body

Bezlusterkowiec

Fujifilm X-H1 Body

W zestawie:

  1. BODY
  2. AKUMULATOR
  3. PASEK

cena wypożyczenia
(1-3 doby)

80

za 1 dobę

cena wypożyczenia
(4 doby i więcej)

70

za 1 dobę

kaucja
zwrotna

1999

Dodatki

Rezerwacja

Łączna cena wynajmu:
{{ order.total_price }} + {{ order.deposit_price}} kaucja

Opis

Odzyskaj aż 100% kosztów wypożyczenia.
Wystarczy, że kupisz w naszym sklepie Fotostrada.pl w przeciągu 7 dni model który wypożyczałeś, a udzielimy Ci rabatu na zakup.

FUJIFILM X-H1 wykorzystuje matrycę X-Trans ™ CMOS III rozmiaru APS-C (24,30 miliona pikseli, bez filtra dolnoprzepustowego) i szybki procesor przetwarzania obrazu X-Processor Pro. W połączeniu z wyjątkowo wysokiej jakości obiektywem FUJINON, a także unikalną technologią odtwarzania kolorów opracowaną przez FUJIFILM, X-H1 tworzy wyjątkowe, niezrównane obrazy o wysokiej jakości, rejestrujące najdrobniejsze detale obiektu, w tym jego teksturę, trójwymiarowa strukturę, a nawet atmosferę i klimat danej sceny.

5-osiowa stabilizacja obrazu

Pierwszy wewnętrzny system stabilizacji obrazu (IBIS), w który został wyposażony aparat serii X. Wykorzystuje trzy akcelerometry osiowe, trzy osiowe czujniki żyroskopowe i specjalnie opracowany procesor. Działanie stabilizacji w 5 osiach skutkuje skutecznością na poziomie aż 5.5 wartości EV. Po ujednoliceniu z mechanizmami kompensującymi, zapewnia bezkompromisową jakość obrazu i precyzję wykonania.

Barwa

Dzięki symulacjom filmowym możesz zastosować kolory i odcienie, które pasują do twoich artystycznych wizji w zdjęiach. FUJIFILM X-H1 ma szesnaście trybów symulacji filmowej, które Fujifilm stworzyło technologię w oparciu o filozofię odzwierciedlenia kolorów, które firma opracowywała przez ponad 80 lat produkcji filmów fotograficznych.

Filmowanie

FUJIFILM X-H1 to pierwszy aparat z serii X, który zawiera ETERNĘ, nową symulację filmu idealną do wideo. Ten tryb symuluje film kinowy, tworząc subtelne kolory i szczegółowe cienie, co znacznie zwiększa kreatywność podczas postprodukcji.

Funkcja redukcji migotania

Tryby redukcji migotania mają zasadnicze znaczenie dla fotografii sportowej w pomieszczeniach. Aparat FUJIFILM X-H1 uzyskuje to przez bezlusterkowy system, umożliwiając stabilną ekspozycję podczas zdjęć seryjnych, nawet w świetle jarzeniowym lub rtęciowym

System

FUJIFILM X-H1 ma zaawansowane funkcje wspierające profesjonalny przebieg pracy, w tym funkcję komunikacji danych, obsługę wielu lamp błyskowych i kompatybilność z różnymi produktami software’owymi.

SPRAWDŹ PRODUKT W SKLEPIE

Matryca
23.6 x 15.6 mm (APS-C) X-Trans CMOS III
Procesor obrazu
X-Processor PRO
Regulacja ostrości
325 punktów AF
ISO
Auto, 200-12800 ISO
Filmy
nagrywanie filmów w 4K w różnych prędkościach
Wyświetlacz
3.0-calowy, odchyalny, proporcje obrazu 3:2, około 1,040 tys. punktów, dotykowy, niemal 100% pokrycie pola kadru
Zasilanie
Akumulator NP-W126S (1260 mAh), możliwość wykonania do 310 zdjęć, gdy zamocowany jest obiektyw XF 35 mm f/1.4R

Nasi partnerzy

Podaj swoje dane

Dziękujemy!

Twoja rezerwacja została przyjęta.
Proszę poczekaj na potwierdzenie dostępności.
Podsumowanie zostało wysłane na Twoją skrzynkę e-mail. Jeżeli jej nie widzisz, sprawdź również folder "SPAM".

Zamknij