Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Sony ILCE-6300 Body

Bezlusterkowiec

Sony ILCE-6300 Body

W zestawie:

  1. BODY
  2. AKUMULATOR
  3. ŁADOWARKA
  4. PASEK

cena wypożyczenia
(1-3 doby)

70

za 1 dobę

cena wypożyczenia
(4 doby i więcej)

60

za 1 dobę

kaucja
zwrotna

999

Dodatki

Rezerwacja

Łączna cena wynajmu:
{{ order.total_price }} + {{ order.deposit_price}} kaucja

Opis

Odzyskaj aż 100% kosztów wypożyczenia.
Wystarczy, że kupisz w naszym sklepie Fotostrada.pl w przeciągu 7 dni model który wypożyczałeś, a udzielimy Ci rabatu na zakup.
Sony ILCE-6300- sklep Fotostrada

Przeznaczenie
Sony ILCE A6300 to prawdziwa rewolucja w automatycznym ustawianiu ostrości. Ten wykorzystujący aż 425 pól AF model doskonale sprawdza się zarówno podczas fotografownia (również bardzo dynamicznych scen) jak i filmowania. Ponadto dzięki kompaktowym gabarytom możesz mieć go wszędzie tam gdzie potrzebujesz.

Szybkość zdjęć seryjnych

Aparat pozwala na wykonywanie zdjęć seryjnych w niesamowitej prędkości — 11 kl./s. W zależności od warunków fotografowania możesz również wybrać pomiędzy trzema szybkościami (do 8 kl./s), co umożliwi wykonanie serii zdjęć w czasie rzeczywistym bez opóźnień w wizjerze elektronicznym lub na ekranie LCD.Daje to poczucie szybkości fotografowania przy użyciu wizjera optycznego.

Nagrywanie filmów

Nagrywanie filmów 4K w formacie Super 35 mm z odczytywaniem wszystkich pikseli bez łączenia ichw grupy gwarantuje ok. 2.4 raza więcej informacji, niż w podstawowym standardzie 4K (QFHD: 3840 × 2160).Dane te stanowią odpowiednik danych 6K, co zapewnia najwyższa rozdzielczość w obrazach 4K.

Autofokus

Aparat A6300 to nie tylko ogromna ilość pól AF ale też niesamowita prędkość. Model ten osiąga (0,05 s) szybkość mechanizmu AF za sprawą doskonałej wydajności szybkiego hybrydowego mechanizmu AF i niesamowitej wydajności procesora obrazu BIONZ X. Umożliwia to zarządzanie dużą ilością danych z niewiarygodną precyzją. Funkcja Eye AF jest teraz dostępna w trybie AF-C tego aparatu. Oznacza to automatyczne nastawienie ostrości (lub nawet śledzenie ostrości) na oko obiektu w miarę poruszania się twarzy, co powoduje zwiększenie swobody w zakresie kadrowania ujęcia.

Matryca

Zastosowanie matrycy CMOS o rozdzielczości 24.2 MP wraz z miedzianym okablowaniem i ulepszone obwody umożliwiają obniżenie warstwy okablowania i zwiększenie efektywności przechwytywania światła. Umożliwia to rejestrowanie obrazów z małą ilością szumów nawet
przy tak wysokich czułościach ISO jak 51 2009.

425 pól AF opartych na detekcji fazy

W aparacie A6300 zastosowano niesłychaną ilość pól AF (aż 425) w płaszczyźnie ogniskowej opartych na detekcji fazy,które pozwalają na szerokie i gęste pokrycie polami AF, aparat A6300 gwarantuje precyzyjne, wydajne i niezawodne ustawienie ostrośći na obiektach w całym kadrze. AF działa doskonale zarówno przy fotografowaniu jak i filmowaniu.

SPRAWDŹ PRODUKT W SKLEPIE

Matryca
24,2-megapikselowy14 przetwornik obrazu Exmor® CMOS
Procesor obrazu
BIONZ X™
Regulacja ostrości
Najszybszy na świecie (0,05 s) autofokus z największą na świecie (425)2 liczbą pól AF z detekcją fazy
ISO
Fotografie: ISO 100–25600 (z możliwością rozszerzenia do 51200), AUTO (ISO 100–6400, z możliwością wyboru dolnej i górnej granicy), filmy: Odpowiednik ISO 100–25600, automatyczna (odpowiednik ISO 100–6400 z możliwością wyboru górnej i dolnej granicy)
Filmy
Nagrywanie filmów 4K z odczytywaniem wszystkich pikseli/bez łączenia ich w grupy
Wyświetlacz
7,5 cm (3,0"), panoramiczny TFT
Rozdzielczość
24 MP

Nasi partnerzy

Podaj swoje dane

Dziękujemy!

Twoja rezerwacja została przyjęta.
Proszę poczekaj na potwierdzenie dostępności.
Podsumowanie zostało wysłane na Twoją skrzynkę e-mail. Jeżeli jej nie widzisz, sprawdź również folder "SPAM".

Zamknij