Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Jak wypożyczyć

1 CO JEST POTRZEBNE DO NAJMU

Należy zrobić rezerwację sprzętu mailem, telefonicznie lub w jednym z naszych punktów.
Zapoznać się z regulaminem. Podpisać umowę najmu. Do podpisania umowy są potrzebne dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem – dowód osobisty i drugi dowolny dokument.
Opłacenie czynszu i kaucji.

2 MINIMALNY CZAS NAJMU

Minimalny czas wynajmu to 1 dzień.

3 KAUCJA

Kaucja musi być wpłacona przez klienta korzystającego z wynajmu przed odbiorem sprzętu. Może być wpłacona w gotówce lub przelewem bankowym . W przelewie bankowym należy wpisać imię i nazwisko klienta – najemcy , numer umowy i nazwę wynajmowanego sprzętu. Kaucja jest zwracana po zwrocie sprzętu i sprawdzeniu przez wynajmującego stanu technicznego. Jeśli sprzęt nie uległ zniszczeniu lub usterce kaucja jest zwracana klientowi w takiej samej formie jak była wpłacana. Gdy sprzęt uległ zniszczeniu czy usterce wynajmujący może zatrzymać całość lub część kaucji w zależności od wartości usterki.

4 ODBIÓR I ZWROT

Odbiór sprzętu jest możliwy w punkcie ul. Osowska 45 lok 1-3 04 – 325 Warszawa pon.-piąt. 09:00-17:00 po uprzednim uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym.

5 PRZEDŁUŻENIE NAJMU

W trakcie trwania najmu można przedłużyć czas najmu. Należy skontaktować się z jednym z naszych punktów mailem lub telefonicznie i zgłosić chęć przedłużenia nie później jednak niż 24 godziny przed upływem najmu. Gdy istnieje możliwość przedłużenia należy zapłacić czynsz.

6 CENA NAJMU

Cena najmu jest widoczna w naszym systemie. Gdy macie Państwo indywidualne zapytania odnośnie dłuższego czasu najmu prosimy o kontakt telefoniczny.

Nasi partnerzy