Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Nikkor 80-400 mm f/4.5-5.6G AF-S ED VR

Obiektyw

Nikkor 80-400 mm f/4.5-5.6G AF-S ED VR

W zestawie:

  1. OBIEKTYW
  2. DEKIELKI

cena wypożyczenia
(1-3 doby)

149

za 1 dobę

cena wypożyczenia
(4 doby i więcej)

139

za 1 dobę

kaucja
zwrotna

2400

Dodatki

Rezerwacja

Łączna cena wynajmu:
{{ order.total_price }} + {{ order.deposit_price}} kaucja

Opis

Odzyskaj aż 100% kosztów wypożyczenia.
Wystarczy, że kupisz w naszym sklepie Fotostrada.pl w przeciągu 7 dni model który wypożyczałeś, a udzielimy Ci rabatu na zakup.

 

Ogniskowa 80-400mm (120-600mm w przypadku używania z formatem DX) pozwala zarejestrować obiekty zarówno niedalekie, jak też oddalone w znacznym stopniu od użytkownika, co zwiększa zakres zastosowań. Jest to wybór idealny do zdjęć przyrody oraz wycieczek na łonie natury.

Wyposażenie sprzętu w szkła o niskiej, oraz superniskiej dyspersji znacznie poprawiaja jakość dostarczanego obrazu, oraz praktycznie eliminuje niepożądane efekty, takie jak aberracja chromatyczna, w całym zakresie ogniskowych. Dodatkowo, specjalna powłoka nanokrystaliczna niweluje niekorzystne zjawiska występujące często podczas pracy pod światło (flary, refleksy).

System redukcji drgań (VR) działać może w trzech trybach, w zależności od sposobu korzystania z optyki. Tryb normal jest najodpowiedniejszy podczas fotografowania z ręki. Dla osób wykonujących zdjęcia w ruchu przeznaczona została opcja active, natomiast podczas użytkowania sprzętu w parze ze statywem, najlepszym rozwiązaniem okaże się tryb tripod. Dzięki różnym sposobom eliminacji drgań, czas naświetlania da się wydłużyć nawet o 4 stopnie EV bez spadku ogólnej jakości zdjęcia.

System ustawiania ostrości kontrolowany jest przez cichy silnik falowy (SWM), który potrafi w ułamku sekundy precyzyjnie wyogniskować optykę w żądanym miejscu. By jeszcze bardziej przyśpieszyć pracę układu AF, użytkownik wybrać może zakres w jakim działać ma autofocus (pełen zakres lub od 6m do nieskończoności). Ponadto, ostrość ustawić można za pomocą 3 trybów. Pierwszy z nich pracuje automatycznie, lecz pozwala na ręczne dostrojenie. Drugi działa podobnie, jednak z priorytetem ustawienia ręcznego, natomiast ostatni, to pełen tryb manualnym, w którym użytkownik posiada całkowitą kontrolę nad ostrością obrazu.

Blokada wysuwania obiektywu pozwala zapobiec niechcianemu wysunięciu się sprzętu pod własnym ciężarem, co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajduje się również odłączana stopka, która umożliwia wygodne umieszczenie obiektywu na statywie.

AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR jest świetnym wyborem dla osób, które uwielbiają fotografować zarówno przyrodę jak też sport. Zakres ogniskowych które oferuje sprzęt pozwala fotografować szeroki zakres tematyki zdjęć, co jest niewątpliwie przewagą nad stałoogniskowymi teleobiektywami. Precyzyjny układ AF, oraz doskonały system redukcji drgań pozwolą wykonywać fotografie które z pewnością wyróżnią się na tle innych swoją jakością.

Ogniskowa [mm]:
80-400
Stabilizacja:
TAK
Budowa:
20 elementów w 12 grupach
Skala odwzorowania:
1/5x
Osłona przeciwsłoneczna:
tak
Waga [g]:
1480
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
95.5 x 203

Nasi partnerzy

Podaj swoje dane

Dziękujemy!

Twoja rezerwacja została przyjęta.
Proszę poczekaj na potwierdzenie dostępności.
Podsumowanie zostało wysłane na Twoją skrzynkę e-mail. Jeżeli jej nie widzisz, sprawdź również folder "SPAM".

Zamknij