Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Sigma Art 50 mm F1.4 DG HSM Sony A

Obiektyw

Sigma Art 50 mm F1.4 DG HSM Sony A

cena wypożyczenia
(1-3 doby)

59

za 1 dobę

cena wypożyczenia
(4 doby i więcej)

49

za 1 dobę

kaucja
zwrotna

549

Dodatki

Rezerwacja

Łączna cena wynajmu:
{{ order.total_price }} + {{ order.deposit_price}} kaucja

Opis

Odzyskaj aż 100% kosztów wypożyczenia.
Wystarczy, że kupisz w naszym sklepie Fotostrada.pl w przeciągu 7 dni model który wypożyczałeś, a udzielimy Ci rabatu na zakup.

Przeznaczenie

Jako obiektyw o standardowej ogniskowej, Sigma A 50 mm f/1.4 DG HSM jest uznawana za instrument optyczny, który powinien znaleźć się w ekwipunku każdego fotografa. Często powtarzaną prawdą w kontekście ogniskowej 50 mm jest fakt, iż wraz z aparatem pełnoklatkowym pozwala na uzyskanie kątów widzenia odpowiadających ludzkiemu oku. Z tego powodu 50 mm jest niezwykle popularnym wyborem do uwieczniania życia codziennego, wakacji, fotografii studyjnej oraz reportażowej.

Zaawansowana konstrukcja

Za doskonałą jakość obrazu odpowiada zaawansowany i skomplikowany układ optyczny, opracowany przez inżynierów firmy Sigma. Efekty, jakie pozwala osiągnąć obiektyw, są nowym wyznacznikiem rozdzielczości obrazu wśród jasnych stałoogniskowych obiektywów pełnoklatkowych. Konstrukcję obiektywu stanowi 13 elementów w 8 grupach. 9-cio listkowa, kołowa przysłona zapewnia ciekawą plastykę obrazu.

Wysoka jakość wykonania

Obudowa obiektywu wykonana jest z metalu oraz termicznie stabilnego kompozytu. Metalowa, stała osłona słoneczna, poza zatrzymywaniem światła wpadającego z boku, pełni również funkcję ochronną przedniej soczewki.

Szybkie ustawianie ostrości

Obiektyw wyposażono w nową wersję ultradźwiękowego silnika (Hyper Sonic Motor – HSM) odpowiedzialnego za ustawianie ostrości. Charakterystycznymi cechami tego rozwiązania są:

  • prawie niesłyszalna praca,
  • szybkość (zwiększona o około 30% w stosunku do poprzedniej wersji),
  • dokładność.

Kompatybilność

Obiektyw jest kompatybilny z aparatami wyposażonymi w matrycę formatu 35 mm co oznacza, że może być z powodzeniem używany z urządzeniami wykorzystującymi sensory pełnoklatkowe i APSC.

Warto zaznaczyć, że podobnie jak inne produkty z linii Art, Contemporary oraz Sports również Sigma 50 mm f/1.4 DG HSM jest kompatybilna ze stacją dokującą Sigma USB Dock, pozwala ona na precyzyjną kalibrację autofokusa, stabilizację optyczną (o ile obiektyw jest w nią wyposażony), aktualizację oprogramowania i tworzenia profili ustawień w domowym zaciszu.

 

SPRAWDŹ PRODUKT W SKLEPIE

 

 

Ogniskowa [mm]
50
Przysłona [f/]
1.4
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]
40
Stabilizacja
NIE
Budowa
13 elementów w 8 grupach
Średnica filtra [mm]
77
Waga [g]
815

Nasi partnerzy

Podaj swoje dane

Dziękujemy!

Twoja rezerwacja została przyjęta.
Proszę poczekaj na potwierdzenie dostępności.
Podsumowanie zostało wysłane na Twoją skrzynkę e-mail. Jeżeli jej nie widzisz, sprawdź również folder "SPAM".

Zamknij