Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Sony FE 24-70mm f2.8 GM

Obiektywy

Sony FE 24-70mm f2.8 GM

W zestawie:

1. Obiektyw
2. dekielki
3. pokrowiec

cena wypożyczenia
(1-3 doby)

149

za 1 dobę

cena wypożyczenia
(4 doby i więcej)

129

za 1 dobę

kaucja
zwrotna

2400

Dodatki

Rezerwacja

Łączna cena wynajmu:
{{ order.total_price }} + {{ order.deposit_price}} kaucja

Opis

Odzyskaj aż 100% kosztów wypożyczenia.
Wystarczy, że kupisz w naszym sklepie Fotostrada.pl w przeciągu 7 dni model który wypożyczałeś, a udzielimy Ci rabatu na zakup.
Sony FE 24-70mm f2.8 GM – sklep Fotostrada

Charakterystyka

Standardowy, uszczelniony zoom charakteryzuje się zaawansowanym układem optycznym, który ma dostarczać wysoką jakość obrazu. Z kolei za precyzję autofokusa odpowiada cichy silnik SSM. Sony FE 24-70mm F2.8 GM to pierwszy zaawansowany, standardowy obiektyw zmiennoogniskowy ze światłem f/2.8, który jest dedykowany do pełnoklatkowych aparatów Sony z mocowaniem FE. Zaprezentowany zoom poszerzył tym samym nową linię GM – serię kierowaną do zawodowców. Połączenie jasnego światła oraz zakresu ogniskowych 24-70 mm sprawia, że konstrukcja może być pierwszym wyborem fotografów poszukujących uniwersalnego i niezawodnego obiektywu.

Seria G Master

Obiektywy z serii G Master otwierają nowe, dotąd nieosiągalne możliwości ekspresji i przetwarzania obrazu dzięki doskonałemu połączeniu wyjątkowo dużej rozdzielczości i efektu delikatnego rozmycia tła (bokeh).

Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM należy do tej serii.. Cechami charakterystycznymi tej grupy obiektywów jest doskonała jakość rejestrowanych obrazów i wysoki poziom technologiczny jeśli chodzi o konstrukcję samego obiektywu. Każdy z obiektywów tej serii, w tym Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM wyróżnia się takimi właściwościami jak wysoka rozdzielczość i odwzorowanie szczegółów obrazu, piękny efekt bokeh, szybkie i precyzyjne ostrzenie czy wreszcie konstrukcją odporną na czynniki takie jak wilgoć czy kurz dzięki czemu staje się niezawodnym narzędziem rejestracji obrazów w każdym miejscu i okolicznościach.

Autofokus

Ważnym elementem obiekywu Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM jest zastosowany w nim silnik DDSSM (Direct Drive SSM), który w precyzyjny i cichy sposób pozwala dokłanie ustawić ostrość tam gdzie jest ona porządana. Precyzja działania i płynność znajdą swoje zastosowanie także w filmowaniu z użyciem aparatu.

Budowa

Korpus obiektywu Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM został zaprojektowany w taki sposób aby można go było w pełni wykorzystać nawet w niesprzyjających warunkach. Dzięki konstrukcji zabezpieczającej go przed wpływem kurzu i wilgoci znajdzie on zastosowanie w każdej sytuacji.

 

 

SPRAWDŹ PRODUKT W SKLEPIE

Konstrukcja optyczna
18 elementów / 13 grup
Napęd autofokusa
SSM
Stabilizacja obrazu
Nie
LIczba listków przysłony
9
Minimalny otwór przysłony
22
Minimalna odległość ostrości (cm)
0,38 m
Maks. średnica x długość (mm)
87.6 x 136 mm
Waga (g)
886 g
Dodatkowe informacje
Premiera: 3.02.2016 Soczewki asferyczne XA (extreme aspherical), ED, Super ED

Nasi partnerzy

Podaj swoje dane

Dziękujemy!

Twoja rezerwacja została przyjęta.
Proszę poczekaj na potwierdzenie dostępności.
Podsumowanie zostało wysłane na Twoją skrzynkę e-mail. Jeżeli jej nie widzisz, sprawdź również folder "SPAM".

Zamknij